Аваков став гарантом підтримки «Народного фронту» для Тимошенко – Лещенко

Партія «Народний фронт» прагне зберегти своїх представників у владних кріслах і тому нині негласно підтримує главу ВО «Батьківщина» Юлію Тимошенко. Гарантом підтримки Тимошенко став міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Таку думку висловив нардеп Сергій Лещенко у своєму відеоблозі «Чесна політика».

За його словами, «Народний фронт», розуміючи, що не має жодного рейтингу, почав шукати, під кого лягти і кому продати свій ресурс, накопичений при владі. Йдеться, зокрема, про Міністерство внутрішніх справ, яке досі контролює «Народний фронт».Аваков, стверджує нардеп, відмовився грати на боці чинного президента Петра Порошенка м’язами силовиків. Понад те, наголосив Лещенко, глава МВС прозоро натякнув Порошенку, що викриватиме його сценарії зі скупівлі голосів, які планує колишня команда київського екс-мера Леоніда Черновецького, що нині прописалася в БПП – Сергій Березенко, Ігор Кононенко та Вадим Столар.

Домовленість Авакова і Тимошенко, на думку нардепа, робить переобрання Порошенка на другий термін ще більш проблемним – президент втрачає підтримку МВС, яке мало б за сценарієм Банкової переслідувати опозицію й закривати очі на порушення з боку влади.

«Тому не дивно, що Порошенко останнім часом почав з’являтися в оточенні кримінального авторитета Наріка, адже зв’язки з неформальним світом, вагоме слово бандитів та тюремних «смотрящих» також можуть додати певний відсоток голосів», – додав політик.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з’явилася інформація, що голова «Народного фронту» Арсеній Яценюк та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков продовжують домовлятися з лідером «Батьківщини» Юлією Тимошенко про можливе злиття.

Comments are closed.