«Батьківщина» влаштувала мітинг, аби подати позов з вимогою повернути «Київобленерго»

ВО «Батьківщина» подала до суду позов з вимогою скасувати рішення Кабінету міністрів та Фонду державного майна про укладання договору купівлі-продажу акцій ПрАТ «Київобленерго».

З нагоди подання цього позову 5 вересня біля будівлі господарського суду мітингували прихильники партії, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

Участь в акції протесту прийняли близько сотні людей, вони тримали в руках плакати та банери ВО «Батьківщина».

Голова Київської обласної партійної організації Костянтин Бондарєв у коментарі UA1 розповів, що, за його інформацією, власником «Київобленерго» є колишній депутат Державної думи Російської Федерації Олександр Бабаков.

«Від обленерго сьогодні потерпають усі – від простих мешканців до будь-якого бізнесу. Здирницькі ціни на підключення та обслуговування. Виставляють попередню оплату на кілька місяців. Люди мають платити, незалежно, чи використали вони ту електроенергію чи ні.  Ми вважаємо, що це дуже небезпечно для енергетичної незалежності країни, і потрібно повернути це підприємство державі», – заявив Бондарєв.Після подання позову організатори мітингу вирішили продовжити акцію біля будівлі Кабінету міністрів.

Нагадаємо, лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила про намір балотуватися в президенти України.

Comments are closed.