Комерційний директор «Нафтогазу» Вітренко вивів мільйони в Ліхтенштейн — ЗМІ

20 вересня головний комерційний директор компанії «Нафтогаз» Юрій Вітренко з рахунків «Ощадбанку» відправив на рахунок дружини Ірини Шафранової-Вітренко в Ліхтенштейні 1 млн 900 тис. євро і 2 млн 900 тис. доларів.

Ця сума, як стверджує джерело, виправдана декларацією Вітренка і покривається бонусною виплатою, отриманою менеджером компанії «Нафтогаз», повідомило джерело в банку виданню Дзеркало тижня.

Зокрема, в цю суму входять гроші, отримані за виграні в Стокгольмі суди у «Газпрому» за контрактами купівлі-продажу і транзиту російського газу через територію України.

У виданні відзначили, що глава правління «Нафтогазу» Андрій Коболєв отримав 207 млн гривень за Стокгольмський арбітраж щодо спору з «Газпромом». Отримані на рахунок в «Ощаді» гривні Коболєв вирішив витратити на покупку доларів, і відправив їх до Сполучених Штатів Америки, вказавши причину: допомога матері.

Нагадаємо, у «Нафтогазі» мають намір оскаржити накладений на главу компанії Андрія Коболєва штраф в розмірі 1,7 тис. гривень за ненадання інформації про виплату премії після перемоги в Стокгольмському арбітражі над російським «Газпромом».

Comments are closed.