Корупція в Міноборони: екс-підлеглий Полторака не з’явився до суду через «стан здоров’я»

Колишній виконувач обов’язків директора департаменту державних закупівель Міністерства оборони України Олег Довгалюк, якого звинувачують у махінаціях із придбанням бронежилетів для військовослужбовців, не з’явився на судове засідання, повідомляє кореспондент інтернет-видання UA1.

Справу мали розглядати 18 липня у Солом’янському районному суді. За словами адвоката Довгалюка, його підзахисний погано себе почуває і знаходиться в медпункті. Враховуючи неявку обвинуваченого, суддя перенесла розгляд на 27 серпня.

За словами прокурора головної військової прокуратури Богдана Осиченка, справа Довгалюка є частиною великого кримінального провадження щодо закупівель озброєння для української армії, на яких, за думкою обвинувачення, фігуранти незаконно збагатились на 36 млн гривень.

«Державною фінансовою інспекцією у ході перевірок було виявлено переплату податку на додану вартість на суму 36 млн гривень. Фігурант справи займав керівну посаду і, відповідно, підписував ці документи. Порушення виявлено у 2015 році. Всього фігурує 6 осіб», – розповів прокурор.

Він додав, що сьогодні мали б допитувати двох свідків обвинувачення, які мають розповісти про процедуру підписання договору та його структуру.

Прокурор також зазначив, що підозрюваний вперше «прогуляв» засідання, при цьому припустивши, що це може бути пов’язано з цікавістю журналістів до цієї справи.

Нагадаємо, НАБУ завершило досудове розслідування щодо посадових осіб Міноборони, які підозрюються у розкраданні 149 млн гривень держкоштів під час закупівлі палива для армії.

Comments are closed.