Культовий російський музикант скасував гастролі в Україні та звернувся до фанатів

Лідер російської рок-групи “Акваріум”, 65-річний Борис Гребенщиков вирішив перенести концертний тур по Україні, який повинен був відбутися в грудні.

Про це сам БГ повідомив в Facebook, пише НАРОДНА ПРАВДА.

“На жаль, з причин форс-мажору, наш тур по Україні зараз не може відбутися. Сподіваємося, що форс-мажор кане до Лєти, і ми повернемося до вас”, – зазначив музикант, додавши, що концерти не скасовуються, а переносяться на “більш розумний час”.

Культовий російський музикант скасував гастролі в Україні та звернувся до фанатів

У свою чергу коментатори обрушилися на Бориса Гребенщикова з критикою за те, що той замість слова “війна” воліє вживати обтічну метафору “форс-мажор”.

Культовий російський музикант скасував гастролі в Україні та звернувся до фанатів Культовий російський музикант скасував гастролі в Україні та звернувся до фанатів Культовий російський музикант скасував гастролі в Україні та звернувся до фанатів Культовий російський музикант скасував гастролі в Україні та звернувся до фанатів Культовий російський музикант скасував гастролі в Україні та звернувся до фанатів Культовий російський музикант скасував гастролі в Україні та звернувся до фанатів

Зазначимо, у Києві виступ Бориса Гребенщикова повинен був відбутися 8 грудня, на концертному майданчику Stereo Plaza. Вартість квитків стартувала від 590 грн.

Нагадаємо, Борис Гребенщиков жодного разу не виступав у Криму з моменту його анексії Росією в 2014 році і заявляв, що поїде на гастролі до Криму тільки в тому випадку, якщо це не буде порушувати міжнародно визнаних кордонів.

Також ми писали про те, що Гребенщиков відіграв вуличний концерт на Пейзажній алеї у Києві та безкоштовний концерт в Одесі, біля підніжжя пам’ятника Дюку де Рішельє.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Comments are closed.