Манчестер Юнайтед програв у важливому для Сульшера матчі: відео голів

“Манчестер Юнайтед” поступився 1:2 “Вулвергемптону” у матчі 33-го туру чемпіонату АПЛ, майже весь другий тайм команда Уле-Гунара Сульшера провела у меншості після вилучення на 57-й хвилині за другу жовту захисника Ешлі Янга.

“Червоні диявол” могли перемогою відзначити підписання повноцінного контракту норвезьким спеціалістом 29 березня та здобуття статусу головного тренера команди замість виконувача обов’язки, проте фактично провалили гру, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Здавалося, коли півзахисник Скотт Мактоміней дальнім пострілом відкрив рахунок на 14-й хвилині, все складеться для МЮ дуже добре. Але декілька нереалізованих моментів призвели до того, що гості втратили концентрацію і стали припускатися помилок. Зокрема неточність Давіда де Хеа у передачі на партнера призвели до першого пропущеного голу. Тож на перерву команди йшли за рівного рахунку.

На початку другого тайму Ешлі Янг почав діяти занадто жорстко, і отримав два гірчичника впродовж п’яти хвилин. Врешті-решт МЮ опинилися у меншості, а вінцем невдалого протистояння став автогол Кріса Смоллінга.

“Манчестер Юнайтед” займає 5-е місце в турнірній таблиці, маючи в активі 61 очко. “Вулверхемптон” з 47 балами розташовується на 7-му рядку.

Чемпіонат Англії, Прем’єр-ліга-2018/19

2 квітня

Вулвергемптон – Манчестер Юнайтед – 2:1 (1:1)

Голи: Мактоміней, 13 (0:1). Жота, 25 (1:1). Смоллінг, 77 – у свої ворота (2:1).

“Вулвергемптон Вондерерс”: Руй Патрисіу, Болі, Доерті, Беннетт, Коаді, Ввнагре (Хонні Кастро, 76), Жоау Моутінью, Дендонкер, Невеш (Саїсс, 84), Хіменес, Жота (Іван Кавалейру, 73).

“Манчестер Юнайтед”: де Хеа, Смоллінг, Шоу, Линдельоф, Далот (Перейра, 84), Янг, Погба, Фред (Джоунс, 65), Мактоминей, Лукаку (Марсьяль, 73), Лінгард.

Попередження: Шоу, 38. Далот, 42. Янг, 52. Хонни Кастро, 90+4.

Вилучення: Янг, 57.

Зазначимо, що Сульшер зазнав другої поразки у першості АПЛ з МЮ.

Додамо також, що “Вулвергемптон” зіграв унічию з “Челсі” у матчі 30-го туру АПЛ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.