На Закарпатті пройде велоквест для дітей

7 квітня на Ужгородщині відбудеться пригодницький велозаїзд. Захід організовує молодь з сіл Гута та Кам’яниця спільно з сільською радою.

«Спочатку ми хотіли провести екскурсію селом, а потім вирішили, що цікавіше, коли усі будуть на велосипедах. Дівчата запропонували додати квест і вийшла у нас ціла пригода з конкурсами і призами. Буде класно!», – каже школяр Владислав Свирида.

Щоб роздобути карту маршруту учасникам велозаїзду доведеться позмагатися у вікторині «Таємниці Кам’яниці». А далі – цікаві конкурси, зустріч з справжнім Сміттєвим монстром, естафета «Супергерої рятують Планету», лісовий квест і дружній пікнік на фініші.

«Діти звернулися до нас з гарною ідеєю і ми вирішили їх підтримати. Вони дуже стараються, стільки всього цікавого запланували. Запрошуємо до участі усіх охочих – і дорослих, і дітей. Будемо раді бачити жителів сусідніх сіл і Ужгорода», – зазначає голова Кам’яницької сільської ради Марія Коваль-Мазюта.

До участі у велоквесті запрошують всіх бажаючих, дітям до 12 років потрібен обов’язковий супровід когось із дорослих, а також захисні шлеми та жилети, – інформують в ГО «Щасливі діти».

Comments are closed.