Не всім українським морякам винесуть запобіжний захід: названо причину

Не всім українським морякам, які 25 листопада біля Керченської протоки були захоплені в полон росіянами, винесуть запобіжний захід сьогодні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це у Facebook пише журналіст Антон Наумлюк.

Нагадаємо, 27 листопада в районі 12 годину до будівлі Київського районного суду Сімферополя під’їхав автозак, але з нього вийшли лише декілька осіб.

Наумлюк відразу повідомив: «Сьогодні запобіжний захід буде обрано лише для частини затриманих моряків».

Трохи пізніше він додав, про кого сьогодні в суді не говоритимуть. По-перше, це поранені моряки – їх троє. Запобіжний захід для них  обиратимуть в Керчі. Адвокатам доведеться поїхати туди.

Журналіст також додав, що “уповноважений з прав людини в Криму Людмила Лубіна” повідомила, що поранені моряки знаходяться в медчастині на території військової частини в Керчі. У них: пошкоджені м’які тканини, кістки, сухожилля цілі.

Лубіна припустила, що через три-чотири дні їх випишуть.

Крім того, завтра, 28 листопада,  обиратимуть запобіжний захід командиру буксира “Яни Капу” – старшині першої статті Олегу Мельничуку (1995 року народження). Захоплений російськими прикордонниками, додав Наумлюк, знаходиться в Білогірському ІТТ. До нього їде адвокат Едем Семедляєв.

У коментарях до одного з постів в Facebook Наумлюка запитали, чому запобіжний захід виносять не всім одразу.

“Вона (Лубіна) припустила: “з міркувань безпеки”. Але насправді, вона не знає. Київський райсуд тому що це район розташування ФСБ, прикордонні служби якої захопили моряків і ініціювали справу, черговий суддя один (там у розкладі ще безліч засідань сьогодні), всіх просто прийняти в суді не встигнуть. Але в рамках законодавства є три дні для обрання запобіжного заходу”.

Нагадаємо, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов повідомляв, біля будівлі суду, очікуючи чергову скандальну сенсацію, чергують російські пропагандисти.

Один з членів екіпажу російського прикордонно-сторожового корабля ФСБ РФ “Изумруд”, який 25 листопада стріляв по військовому катеру ВМС України “Бердянськ”, виявився колишнім українським військовим моряком.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Comments are closed.