«Нова Пошта» змінює тарифи на основні послуги

З 25 жовтня 2018 року «Нова Пошта» змінює кілька тарифів.

Про це передає Економічна правда.

Зокрема, на 5 гривень збільшується вартість відправки посилок з відділення до відділення вагою до 30 кг, а також за адресою.

На 0,5 гривень зростає доплата за 1 кг вантажів вагою понад 30 кг при доставці по Україні. Доставка вантажів по місту і області залишається без змін.

Як зазначається, щоб утримати якість послуг і продовжувати інвестувати в розвиток мережі, компанії довелося трохи змінити тарифи з урахуванням впливу інфляції і зростання цін на паливо.

«Ми підвищуємо тарифи лише на 2-5 гривень на основні послуги вперше з серпня 2017 року, тоді як ціни на паливо, від якого залежить багато в нашому бізнесі, виросли на 8 гривень за літр у той же період», – заявив директор «Нова Пошта» Олександр Бульба.

Він також додав, що для того, щоб зберегти і покращити якість доставки, компанія змушена незначною мірою змінити тарифи.

Як повідомлялося раніше, компанія «Нова Пошта» планує організувати власний авіамаршрут для доставок зі Сполучених Штатів Америки і навіть обзавестися власними літаками у разі економічної вигоди.

Comments are closed.