Омелян з’явився на нараді у військовій формі

Міністр інфраструктури Володимир Омелян провів розширену нараду з керівниками підприємств, установ і організацій, що знаходяться в сфері управління його міністерства.

У зв’язку із запровадженням воєнного стану в 10 областях, Україна вводить додаткові заходи щодо забезпечення охорони і оборони об’єктів інфраструктури, повідомили в прес-службі Міністерства інфраструктури.

Крім того, на нараді у військовій формі з’явився заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк. Одяг Лавренюка був витриманий в спокійних оливково-піщаних тонах, тоді, як уніформа міністра Омеляна була пошита з тканини кольору хакі із забарвленням піксель.

Водночас, керівники підприємств і організацій Мінінфраструктури, також присутні на нараді, були одягнені в цивільне.

«Ми вводимо особливий режим роботи залізничного транспорту. Він передбачає забезпечення пропускної здатності залізничної мережі і відповідного рухомого складу для потреб оборони в основних напрямках, визначених Генеральним штабом Збройних сил України», – зазначив Омелян.

Також міністр анонсував польові навчання, в яких візьмуть участь співробітники підприємств, що перебувають в управлінні міністерства.

Нагадаємо, Омелян заявив, що у зв’язку із запровадженням воєнного стану в 10 областях України вводить додаткові заходи щодо забезпечення охорони і оборони об’єктів інфраструктури.

Comments are closed.