Порошенко підтримує неофіційні контакти з Путіним – Саакашвілі

Політик Михайло Саакашвілі, коментуючи на своїй сторінці в Facebook оприлюднення грузинським телеканалом копії листа президента Петра Порошенка до ФСБ, в якому він обіцяє не вести антиросійської діяльності, висловив сумнів у тому, що глава держави написав його власноруч.

«Я не графолог, щоб зіставляти почерк. І все ж при тому, що я вважаю президентство Порошенка на цьому етапі вже дуже шкідливим для країни, не можу повірити, щоб він був таким дурним, щоб залишити такий офіційний документ про співпрацю з ФСБ. Я стою на своєму, мені слабо віриться, що він міг написати цей документ власноруч«, – йдеться в заяві.

При цьому він наголосив: Порошенко таки підтримує інтенсивні неофіційні контакти з РФ – «Я знаю, що 29 грудня в телефонній розмові з Путіним Порошенко просив співпраці у справі проти мене», – а спростування АП «о 3 ночі інформації про лист, говорить про паніку на Банковій».

Як відомо, США вважають керівництво України цілковито недієздатним у проведенні реформта неспроможним боротися з корупцією.

Comments are closed.