Пов’язана з Кононенком фірма отримала родовища літію на Донеччині

Державна служба геології та надр видала ТОВ «Петро-Консалтінг» спеціальний дозвіл на видобування літієвих руд на Шевченківському родовищі літію, розташованому в Великоновосілківському районі Донецької області.

Про це повідомляють Наші гроші.

Компанія «Петро-Консалтінг» отримала спеціальний дозвіл на 20 років, станом на початок 2018 року вказане родовище не розробляється.

Зауважимо, що 2 березня Кіровоградська облрада погодила цій фірмі надання спецдозволу на видобуток літієвих руд ділянки Добрий, розташованої в Добровеличківського району.

Засновниками ТОВ «Петро-Консалтінг» значаться Олег Большаков та Микола Єсипенко. Керівником фірми є Ігор Коломієць.

У держреєстрі Мін’юсту у «Петро-Консалтинг» вказано номер телефону, який збігається з номером телефону компанії «Чарівний маєток». Засновником цієї фірми є Тарас Ігнащенко, син Володимира Ігнащенка – радника міністра енергетики Ігоря Насалика.

Володимир Ігнащенко курирував роботу конкурсної комісії з відбору інвестора з видобутку сланцевого газу на Юзівській площі в Донецькій та Харківській областях. Він прописаний у сусідній з нардепом від БПП Ігорем Кононенком квартирі на вул. Рейтарській у Києві. У 2016 році його зафіксували серед тих, хто зустрічав Кононенка в аеропорту «Жуляни».

Тарас Ігнащенко є співзасновником ТОВ «Київбіоенерго» разом з Артемом Коваленком та Ігорем Гладковським – сином Олега Гладковського, першого заступника секретаря Ради нацбезпеки і оборони України, бізнес-партнера президента Петра Порошенка.

Телефон, який є спільним для фірм  «Петро-Консалтінг» та «Чарівний маєток», також вказано у ТОВ «Надрагазнафта-Консалтинг» і ТОВ «Фрі-Енерджі Генічеськ».

Засновником ТОВ «Фрі-Енерджі Генічеськ» є кіпрська компанія «Келдіма Лімітед», бенефіціарним власником якої є Василь Хмельницький, екс-нардеп, мажоритарний акціонер девелоперської компанії UDP.

Нагадаємо, опосередковано пов’язана з народним депутатом від БПП Ігорем Кононенком фірма постачатиме газ Одеському припортовому заводу.

Comments are closed.