Представник РФ на Генасамблеї ООН розповів про найбільшу загроза для всього світу – американську

Заступник постпреда РФ в ООН Дмитро Полянський заявив на Генасамблеї ООН, що Україна та Росія – «братні народи», які Вашингтон прагне «не просто зіштовхнути», але й розв’язати між ними війну.

Про це 17 грудня на засіданні Генеральної Асамблеї ООН сказав заступник постійного представника РФ в ООН Дмитро Полянський, текст виступу якого опублікував сайт представництва РФ, – повідомляє Гордон.

Заява російського дипломата з′явилася після ухвалення Генасамблеєю резолюції про мілітаризацію Росією Криму та Севастополя. Полянський звинуватив США у підтримці України.

«Замість того, щоб напоумити майданний режим, змусити його почути голос народу, йому постачають зброю і демонструють всіляку, зокрема й військову підтримку. Такі дії наводять на думку про те, що у Вашингтоні прагнуть не просто зіштовхнути два братні народи, але й розв’язати повномасштабну війну між ними. Заодно ще й зомбуючи колег по НАТО уявною російською загрозою. Тим часом загроза для всього світу сьогодні одна – американська», – сказав він.

За словами Полянського, «багато хто сьогодні розуміє це все чіткіше й чіткіше».

Він також заявив, що за «лицемірство та безпринципність» американським нащадкам буде соромно так, «як соромно сьогодні пересічним американцям за безславну американську кампанію у В’єтнамі».

«На жаль, сьогодні США дають дуже багато приводів для сорому своїм нащадкам, Україна – один із найкрасномовніших із них», – уважає російський дипломат.

Однією з причин внесення проекту резолюції стали обстріл і захоплення Росією в Чорному морі катерів українських Військово-морських сил «Бердянськ» і «Нікополь», а також буксиру «Яни Капу», які сталися 25 листопада. Вони поверталися в Одесу після спроби пройти через Керченську протоку в Азовське море.

Comments are closed.