РНБО ввела нові санкції проти Росії

Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) запровадить нові санкції проти громадян і юридичних компаній Російської Федерації.

Про відповідне рішення, ухвалене на засіданні 2 травня, повідомляється на сайті РНБО.

«Санкції запроваджуються за ініціативою Кабінету Міністрів України, Служби безпеки України, Національного банку України на три роки або безстроково щодо фізичних і юридичних осіб, причетних до російської агресії проти України, до підготовки і проведення незаконного голосування в окупованому Криму у рамках виборів президента РФ, представників російської окупаційної адміністрації у Криму, бойовиків російських збройних формувань на окупованій території Донецької та Луганської областей тощо», – йдеться у повідомленні.

Водночас, президент Петро Порошенко на своїй сторінці у Twitter заявив, що нові санкції скоординовані з обмеженнями, введеними Сполученими Штатами Америки, та «пов’язані як із застосуванням хімічної зброї в центрі Європи, так і з проведенням незаконних виборів президента на території окупованого Криму».

 

Також запроваджено санкції щодо осіб, які причетні до інформаційної та кіберагресії проти України, до протиправних дій проти громадян України, котрі незаконно утримуються в Росії, депутатів Державної Думи та членів Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації. 

Нагадаємо, раніше народний депутат від «Народного фронту» Сергій Пашинський назвав злочином проти України зрив військової торгівлі з Росією.

Comments are closed.