Росія наполягає на передачі Україною як вже звільнених, так і тих, хто не бажає повертатися

Представники  незаконних збройних формувань на переговорах 18 грудня подали українській стороні додаткові списки полонених, що по суті внесло сум’яття в визначення дати обміну".

Про це розповіла представник України в гуманітарній підгрупі, перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко за результатами проведеної щойно скайп-конференції.

Геращенко також повідомила, що українська сторона запропонувала 20 грудня провести скайп-конференцію, "щоб, нарешті, узгодити остаточні деталі" довгоочікуваного обміну. "ОРДЛО, по суті, наполягає на тому, щоб українська сторона тягнула на лінію зіткнення вільних людей", — зазначила Геращенко.

За її словами, Росія також наполягає на тому, щоб з українського боку були передані 306 осіб: "і вже звільнених, і тих, хто не бажає переміщатися".

Нагадаємо, раніше від українських переговорників надавалася інформація про те, що Україна готується до кінця місяця завершити обмін полоненими. Але дата обміну заручниками була не узгоджена, так як частина з них не хотіла повертатися на окуповані території.

«Аргумент»

Comments are closed.