Савченко просить СБУ перевірити зв’язки Пашинського з Путіним

Нардеп Надія Савченко, яка наразі перебуває під арештом, направила запит до Служби безпеки щодо можливого фінансування діяльності наближених до нардепа від «Народного фронту» Сергія Пашинського фондом президента РФ Володимира Путіна.

Про це, опублікувавши відповідні документи, повідомила її прес-служба, зазначивши: приводом для звернення стала відповідна заява підозрюваного в організації «убивства» російського журналіста Аркадія Бабченка Бориса Германа під час обрання йому запобіжного заходу.

«Заява прозвучала під присягою, в присутності ЗМІ і великої кількості свідків. Савченко звернулася з депутатським зверненням до голови СБУ з вимогою надати інформацію щодо того, які заходи реагування було прийнято, чи надавалася правова оцінка органами Служби безпеки України заявам Германа», – йдеться в повідомленні.

При цьому зауважується: Савченко також звернулась до гендиректора ДК «Укроборонпром» щодо «ганебного факту знаходження на посаді керівника одного з департаментів вказаного стратегічного підприємства сина Сергія Пашинського – Антона Пашинського, що суперечить, як мінімум, ст. 1 ЗУ «Про запобігання корупції».