СБУ звинуватила сина Януковича у спробі влаштувати провокації – він пригрозив судом

У Службі безпеки України (СБУ) звинуватили сина екс-президента Віктора Януковича Олександра в спробі за 3 тис. доларів організувати в центрі Києва провокаційні  акції.

Відповідну заяву зробив заступник голови СБУ Віктор Кононенко на брифінгу 3 жовтня, повідомили в прес-службі відомства.Зокрема, Кононенко заявив, що 15 і 16 вересня СБУ спільно з поліцією не дали колишньому лідеру громадської організації «Молоді регіони» Сергію Хижняку провести акції біля Адміністрації президента для дискредитації влади. За словами заступника голови спецслужби, Хижняк діяв «за вказівкою і фінансуванням» сина Януковича.

У відповідь на цю заяву Олександр Янукович пригрозив СБУ судом за «поширення завідомо неправдивої інформації, що ганьбить честь і гідність».

Як написав у себе на сторінці в Facebook його прес-секретар Юрій Кірасир, це чергова провокація, звинувачення брехливі і безпідставні, а опубліковане СБУ відео-зізнання «невідомої людини з закритим обличчям», який посилається на спілкування з помічником Януковича, – сфабриковане.Нагадаємо, син Януковича програв Національному банку України справу на 1,5 млрд гривень.

Comments are closed.