Скандал з топ-чиновником СБУ: в Раді запропонували заслухати Грицака

Народний депутат від «Самопомочі» Єгор Соболєв запропонував заслухати у Верховній Раді главу Служби безпеки України Василя Грицака стосовно інформації ЗМІ про наявність нерухомості на мільйони гривень у першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки СБУ Сергія Семочка.

Про це Соболєв заявив з трибуни Верховної Ради, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

За його словами, перший заступник глави Служби зовнішньої розвідки раніше очолював економічну розвідку СБУ. Водночас, він зазначив, що саме за роки війни у Семочка з’явилося нерухомості на мільйони доларів.

Також Соболєв уточнив, що перший заступник глави Служби зовнішньої розвідки до початку війни жив у Ялті.

«Людина, яка відповідала за економічну контррозвідку, людина, яка відповідає за зовнішню контррозвідку, не мала жодного шансу отримати майно в таких розмірах, не продаючи національні інтереси України під час війни», — резюмував нардеп.

Нагадаємо, заступник глави Служби зовнішньої розвідки України Сергій Семочко за часів роботи на посаді керівника управління Служби безпеки України в Києві та області два роки тому зупинив закупівлю життєво важливих ліків для процедури діалізу через відмову постачальників платити «відкати».

Comments are closed.