США ввели нові санкції проти Венесуели

Ми вводимо санкції проти режиму Мадуро у відповідь на трагічні смерті, а також навмисне спалювання їжі і медикаментів, призначених для хворих і голодних венесуельців

Уряд США оголосив про введення санкцій проти шести високопоставлених керівників Нацгвардії та поліції Венесуели, які продовжують виконувати злочинні накази режиму президента Ніколаса Мадуро. Про це йдеться в офіційному повідомленні Офісу контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США, оприлюдненому в п’ятницю.

«Ми вводимо санкції проти керівництва сил безпеки режиму Мадуро у відповідь на обурливе насильство, трагічні смерті, а також навмисне спалювання їжі і медикаментів, призначених для хворих і голодних венесуельців», — заявив у цьому зв’язку міністр фінансів США Стівен Мнучин.

Так, до нового списку американських санкцій включені командувач Національної гвардії Венесуели Річард Лопес Варгас; командувачі військами стратегічної інтегральної оборони в окрузі Гуаяна – Джесус Марія Мантілла Оліверос, в штаті Болівар – Альберто Міртіліано Бермудес Вальдеррей, а також у штаті Тачіра – Хосе Леонардо Нороно Торрес.

Comments are closed.