Суддя, якому загрожує звільнення, влаштував вечірку, куди запросив правоохоронний бомонд

Заступник голови Окружного адміністративного суду Києва Євген Аблов, якого звинувачують в ухваленні рішень проти активістів Майдану, відсвяткував день народження в дорогому ресторані у центрі Києва. На святі, серед інших гостей, гуляли також і члени комісії, котра має розглянути його відповідність займаній посаді.

Про це повідомляє Слідство.інфо.

Зазначається, що вечірка проходила 13 березня в престижному ресторані біля столичного Оперного театру, для чого заклад було орендовано повністю. На святкуванні було до 30 гостей, переважно впливових представників судової та правоохоронної систем.

На свято до Аблова завітали, зокрема, голова Київського апеляційного адмінсуду Андрій Горяйнов та голова Касаційного адмінсуду Михайло Смокович. Саме ці суди переглядають рішення, винесені Абловим та його колегами.Були серед гостей і кілька членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, яка за кілька місяців оцінюватиме Аблова й має вирішити, чи бути йому суддею надалі. Журналісти на вході в ресторан упізнали трьох членів комісії – Тараса Лукаша, Володимира Бутенка та голову ВККС Сергія Козьякова.

Відвідали вечірку Аблова також суддя Конституційного суду України Віктор Кривенко, політик Сергій Ківалов, який є однією з найвпливовіших персон у судовій системі, та головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

Вже після гуляння журналісти під виглядом клієнтів звернулися до ресторану, щоб з’ясувати, скільки коштував бенкет. У закладі повідомили, що закрита вечірка з фуршетом обійдеться у 100-110 тис. гривень.

Слідство.Інфо також завітало до самого Аблова на роботу й поставило запитання щодо вартості свята та подарунків. Однак суддя спілкуватися не захотів. Спершу сказав, що цей день проводив на роботі, а на уточнення про вечір, відповів, що був у відпустці. 

Comments are closed.