У Дрогобичі готуються до ремонту вулиці Вокзальної та площі Злуки

Цього року у Дрогобичі планують відремонтувати вулицю Вокзальну та площу Злуки.

Про це повідомив керівник департаменту міського господарства на нараді в Ратуші.

Зі слів посадовця, вже виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт дорожнього покриття та подано на експертизу проектну документацію щодо заміни водогону.

«Приступаючи до ремонту вул. Вокзальної та Злуки, першочергово необхідно провести заміну водопровідних мереж», – зазначив Роман Москалик.

Ремонтні роботи розпочнуть одразу після проведення тендерних закупівель на виконання робіт, а також за умови сприятливих погодних умов.

Щодо теперішнього стану проїжджої ділянки вулиці Вокзальної, посадовець наголосив, що зважаючи на інтенсивність руху великогабаритного транспорту, проводити тимчасову підсипку вибоїн наразі нема сенсу, оскільки через один-два дні вся фракція щебеню буде на асфальтному покритті, а це спричинить водіям додаткові незручності. Посадовець закликав дрогобичан з розумінням віднестись до ситуації, що склалася.

Нагадаємо, впродовж 2016-2018 років було проведено капітальний ремонт проїжджої частини розв’язки моста на вулиці Стрийській, а саме з’їзду та виїзду, які примикають до вулиці Вокзальної.

Comments are closed.