У Дрогобичі в річницю перепоховання Шевченка вшанували борців за волю в Україні

Учора, 22 травня, у Дрогобичі відбулось урочисте віче з нагоди 158 річниці перепоховання великого Кобзаря, генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка та Дня Героїв.

На площі біля пам’ятника Великому Кобзарю зібралися сивочолі ветерани української незалежності, молодь, працівники державних установ та місцевого самоврядування, представники районних осередків політичних партій та громадських об’єднань міста.

Панахиду відслужили священнослужителі Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ.

Про геніальність Великого Пророка українського народу розповів доктор філологічних наук, професор Київської національної академії наук України Микола Дмитренко.

У межах заходу разом з Тарасом Шевченком, дрогобичани вшанували й Героїв України: Січових стрільців, Героїв Крут, Героїв Небесної сотні, учасників бойових дій та всіх інших, хто захищав і захищає честь та цілісність Української держави.

У Дрогобичі в річницю перепоховання Шевченка  вшанували борців за  волю в Україні

У Дрогобичі в річницю перепоховання Шевченка вшанували борців за волю в Україні

Тож з поезією Шевченка та сучасними патріотичними піснями перед учасниками дійства виступили учні шкіл міста та студенти музичного коледжу ім. В. Барвінського.

Цього ж дня велич духу українських вояків вшанували й під час «Ігор патріотів», які відбулися у дитячо-юнацькій спортивній школі.

Також борців за волю України вшановуватимуть й у неділю, 26 травня. Концертне дійство відбудеться  у приміщенні Народного дому ім. І. Франка.

Comments are closed.