У Києві повторно заборонили продаж алкоголю вночі

Київрада в черговий раз підтримала продаж алкогольних напоїв в магазинах і МАФах в нічний час. Рішення про заборону на продаж алкогольних напоїв у нічний час підтримало 77 з 85 депутатів, повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації.

Згідно з рішенням, торговельним кіоскам і стаціонарним магазинам заборонено продавати вино, пиво (крім безалкогольного), алкогольні і слабоалкогольні напої з 23:00 до 10:00. Заборона не поширюється на кафе, бари, ресторани та інші заклади громадського харчування.

Автор законопроекту Владислав Михайленко зазначив, що в 2016 році Київрада здійснював спробу ввести заборону на продаж алкоголю в столиці в нічний час. За його словами, тоді ця ініціатива зазнала невдачі через серйозне алкогольне лобі.

«У цьому році Верховна Рада України прийняла відповідний закон, який вже підписаний президентом України. І тепер ми можемо стати першою міською радою, яка прийме відповідне рішення на виконання нового закону України», – пояснив автор законопроекту.

Згідно з ухваленим рішенням, Департамент промисловості та підприємництва повинен довести вимоги цього рішення до відома всіх суб’єктів підприємництва, а також здійснювати контроль за його виконанням.

Як відомо, столиця України Київ, а також обласні центри Харків і Львів потрапили в опублікований сервісом Numbeo рейтинг найбільш кримінальних міст світу за 2018 рік.

Comments are closed.