У Росії детально розповіли, як готуються воювати з Україною

На тлі регулярних повідомлень про міфічні “наступи ЗСУ”, в Росії активно нарощують свою бойову міць на кордоні з Україною.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Независимую газету, про це розповів військовий оглядач Володимир Мухін.

“Цілком ймовірно, що вперше за весь пострадянський час більшість військових частин, дислокованих на південно-західному стратегічному напрямку, зустріне 2019 рік не на зимових квартирах, а в полі. Вчора в штабі Західного військового округу (ЗВО) повідомили, що на полігонах в Воронезькій, Бєлгородській, Брянській та Смоленській областях у найближчі сім тижнів будуть проведені навчання та тактико-вогневі заняття. У ході них «підрозділи ЗВО освоять нові прийоми ведення тактичних дій на полі бою”, – зокрема повідомив Мухін.

Про масштабність маневрів говорить кількість залучених військовослужбовців – 3 тисячі, та задіяна бойова техніка – 600 одиниць. У тому числі вдосконалювати бойову виучку будуть екіпажі і розрахунки танків Т-72Б3, бойових машин піхоти БМП-2, бронетранспортерів БТР-82А, артилерійських систем «Нона-СВК», Мста-Б, Мста-С, БМ-21 «Град», «Торнадо-Г» і т.ін.

Крім того, різні види заходів, пов’язаних з підвищенням бойової виучки і готовності військ, проводяться і в Південному військовому окрузі (ЮВО).

У Росії детально розповіли, як готуються воювати з Україною

За словами Мухіна, мабуть, “побоюючись застосування ЗСУ хімічної зброї”, в підрозділах ЮВО і ЗВО регулярно проводяться «масштабні тренування з ліквідації наслідків застосування зброї масового знищення». А розрахунки зенітних ракетних комплексів С-400 і оперативно-тактичних комплексів «Іскандер-М» організовують «одиночні і групові пуски по угрупованню військ, повітряних і наземних цілях і об’єктах інфраструктури умовного противника».

Разом з тим, аналогічні маневри проводять бойові кораблі і катери Чорноморського флоту, а також авіація.

У Росії детально розповіли, як готуються воювати з Україною

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сім найближчих тижнів солдати Західного військового округу РФ проведуть на полігонах в Воронезькій, Білгородській, Брянській та Смоленській областях, які межують з Україною.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Comments are closed.