У «Силі людей» вимагають, щоб Гнап повернув їм 2,5 млн грн застави з ЦВК

Політична партія «Сила людей», яка раніше висунула кандидатом в президенти колишнього журналіста Дмитра Гнапа, вимагає, щоб той повернув заставні 2,5 млн гривень, необхідні для реєстрації у ЦВК.

Відповідну вимогу політсила опублікувала на офіційній сторінці в Facebook.

Зокрема партія звертається до Гнапа з вимогою «відкликати свою заяву про згоду балотуватися кандидатом на пост президента України від ПП «Сила людей» задля «демонстрації політичної зрілості та відповідальності, а також забезпечення повернення грошей застави на рахунок партії».

Вказується, що в разі відмови Гнапа, партія скличе з’їзд з цього питання.

Окрім цього після повернення грошей на рахунки партії планується «забезпечити повернення грошей кожному за особистою заявою, а залишок грошей використати на проведення передвиборчої кампанії до Верховної ради України».

Як відомо, у 2015 році журналісти-розслідувачі проекту «Слідство.Інфо» отримали премію «Вільна преса Східної Європи» у розмірі 15 тис. євро, яку вирішили перерахувати на потреби армії. Нещодавно екс-керівник проекту, кандидат у президенти Дмитро Гнап повідомив, що залишок від премії  у розмірі понад 9 тис. євро є «недоторканним запасом».

Нагадаємо, народні депутати Остап Єднак та Наталія Веселова виступили із заявою щодо ситуації, яка склалася навколо кандидата у президенти від партії «Сила людей» Дмитра Гнапа, наголосивши, що більше не підтримують його кандидатуру на пост президента.

Сам Гнап відповів на заклик депутатів партії «Сила людей» заявивши, що не зніматиме свою кандидатуру з виборів.

Comments are closed.