Україна знищила рубль: у Росії подорожчав долар

Російський рубль з моменту анексії Криму та військової агресії на Донбасі обвалився більше, ніж у два рази. По державі-агресору вдарили санкції, обмеження торгівлі з Україною, зниження світових цін на нафту і несприятлива для РФ обстановка на світових фінансових ринках.

Аналітики Deutsche Bank упевнені, що рубль у першу чергу буде залежати від ризику нових антиросійських санкцій. На друге місце, як говориться у звіті, – підвищення облікової ставки в США, передає Обозреватель.

Американці вже попередили: розслаблятися Росії не варто, а санкції будуть посилювати. “США не приймає і не прийме заявлену Росією анексію Криму. Москва, підтримуючи свою окупацію, вдалася до численних порушень прав людини. Ми продовжимо підтримувати і посилювати санкції проти РФ до повернення Криму”, – заявив спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер.

Всього проти Росії “обмежувальні заходи” ввели 62 країни світу, зокрема ЄС, Україна і США. Згідно зі звітом Мінекономрозвитку РФ, мова йде не тільки про санкції, а й про інші механізми (наприклад, спеціальні мита). Офіційно втрати від таких заходів оцінюють в $6,3 млрд.

Нагадаємо, в Житомирі з’явиться сміттєпереробний завод.

Comments are closed.