В Україні досі діють неприйнятні норми для бізнесу – Южаніна

В Україні наразі діють неприйнятні та застарілі норми для бізнесу.

Про це під час круглого столу «Дерегуляція проти «сірих зон» в українському бізнесі» заявила народний депутат, голова комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, передає кореспондент UA1.

«В Україні досі діють застарілі норми РРО. Вони неприйнятні, надмірні і викликають негатив у бізнесу. Цим нормам не потрібна дерегуляція», – наголосила депутат.

Южаніна зазначила, що в комітеті працюють над тим, щоб взагалі відійти від РРО.

«Бо це великий лобістський напрямок. Гроші з бізнесу беруть виробники касових апаратів, посередники. Нам потрібно забезпечити безкоштовність цих операцій», – підкреслила вона.

Поруч з тим, на думку голови комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики, за три роки роботи парламенту була проведена велика робота для полегшення бізнесу.

Южаніна також додала, що Україна не може собі дозволити розвиватись шляхом Польщі. Адже за такою схемою Україні для початкового росту економіки потрібно 10 років. На її думку, Україні потрібно уже починати з середини шляху.

Як повідомлялося раніше, українські бізнесмени вважають основними каменями спотикання у веденні бізнесу – формалізм та популізм чинної влади в Україні. 

Comments are closed.