В Україні вперше засудили до 5 років чоловіка за жорстоке вбивство собак

Долинський районний суд Івано-Франківської області визнав винним у жорстокому поводженні з тваринами 24-річного мешканця села Витвиця.

Молодика засудили до 5 років позбавлення волі, передає Kurs.if.ua

Зазначається, що вирок Долинського районного суду, яким обвинуваченого засуджено за ч. 3 ст. 299 КК України, є одним із перших в Україні з часу посилення Верховною Радою кримінальної відповідальністі за жорстоке поводження з тваринами.

До 4 серпня 2017 року знущання над тваринами каралось штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 гривень) або арештом до шести місяців, а зі вказаної дати за такі дії вже передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Так, ввечері 4 січня поточного року після випитої з сусідкою горілки молодик вирішив вбити двох собак, які раніше гавкали на нього. Він пішов додому, взяв сокиру, повернувся на подвір’я сусідки і забив сокирою до смерті собаку, який був на ланцюгу. Після того чоловік порубав сокирою іншого собаку, який був прив’язаний біля воріт.

Зазначається, що після цього він сховав трупи вбитих собак в дерев’яні будки, аби приховати злочин. При цьому чоловік перебував на випробувальному терміні за крадіжку з проникненням.

Нагадаємо, 22 червня 2017 року народні депутати проголосували «за» законопроект №5119-1 про зміни в законодавстві про гуманне ставлення до тварин.

Comments are closed.