Забирайтеся з України: Порошенко передав жорстке послання Путіну

Президент України Петро Порошенко передав послання президенту Росії Володимиру Путіну напередодні запланованої зустрічі російського лідера з президентом США Дональдом Трампом.

Про це стало відомо з інтерв’ю, яке дав президент Порошенко телеканалу NBC, передає НАРОДНА ПРАВДА.

На сьогодні відомо, що зустріч лідерів США та РФ може відбутися на саміті G-20 в Аргентині, який розпочнеться у п’ятницю, 30 листопада.

У своєму інтерв’ю президент Порошенко повідомив, що неодноразово зустрічався з чинним президентом США, і той запевнив його у підтримці України. І в зв’язку з цим український президент звернувся в рамках інтерв’ю до американського лідера з проханням передати при зустрічі послання Володимиру Путіну: “Будь Ласка, забирайтеся з України, містере Путін“.

Відповідаючи на питання про готовність України воювати з Росією, президент Порошенко заявив, що українці будуть захищати свою землю, і сам він розраховує на те, що США виконають свої обіцянки: “Я розраховую на США, розраховую на американський народ”.

Зовсім нещодавно стало відомо, що президент США Дональд Трамп заявив: зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним на саміті в Аргентині може не відбутися через захоплення ФСБ Росії українських кораблів і моряків в Керченській протоці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Comments are closed.