Черговий екс-президент Південної Кореї був засуджений до 15 років ув’язнення

У Південній Кореї призначили покарання колишньому президенту країни Лі Мен Баку у вигляді позбавлення волі строком на 15 років у справі про корупцію. Крім того, екс-президенту Південної Кореї призначили штраф у розмірі 11 млн доларів, передає Yonhap.

Раніше прокуратура вимагала для Лі Мен Баку, якого звинуватили в численних фактах корупції, 20 років тюремного ув’язнення.

Екс-президента Південної Кореї звинуватили в тому, що він є фактичним власником компанії свого брата DAS, яка замішана у корупційному скандалі. Серед списку звинувачень був і пункт про створення нелегального фонду, за допомогою якого він незаконно привласнив близько 25 млн доларів.

Загалом Лі Мен Баку було висунуто звинувачення за 16 пунктами, у тому числі в ухилянні від сплати податків, зловживанні своїми службовими повноваженнями та довірою.

Як відомо, Лі Мен Бак перебував на посаді президента Південної Кореї з 2008 по початок 2013 року. Раніше він також обіймав посаду мера Сеула і був генеральним директором будівельної компанії Hyundai Engineering and Construction.

Нагадаємо, британська економіка сьогодні на 2,5% менша, ніж якби Великобританія проголосувала на референдумі за те, щоб залишитися у Європейському союзі.