Директор ДБР задекларував квартири дружини, будинок і дві земельні ділянки

Новообраний глава Державного бюро розслідувань Роман Труба задекларував дві квартири дружини у Львові, житловий будинок у спільній власності і 2 земельні ділянки у Львівській області за 2016 рік.

Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

У Труби в спільній власності житловий будинок площею 58,2 кв. м у Львівській області, 2 земельні ділянки в тій же області площею 2 500 кв. м, і 2 523 кв. м відповідно, а також пай у спільній власності площею 76 кв. м.

Труба володіє автомобілем Toyota Avensis 2007 року випуску, яку він купив за 95 тис. гривень в 2011 році.

Він також володіє акціями «Борщівського сирзаводу» і «Львівського інструментального заводу».

У його дружини у власності, зокрема, квартира площею 53,5 кв. м у Львові, в її спільної власності з батьками і братом, ще одна квартира у Львові площею 85,8 кв.м.

За місцем роботи в підприємстві «Сектор права» Труба задекларував 19 100 гривень зарплати, його дружина отримала майже 3 тис. гривень зарплати, а також 10 320 гривень допомоги при народженні дитини.

Готівкою глава ДБР зберігає 84 тис. гривень, а також має кредит в «Приватбанку» в розмірі 21 тис. гривень.

Нагадаємо, журналіст Володимир Бойко на своїй сторінці в Facebook заявив, що новообраний глава Державного бюро розслідувань Роман Труба насправді є людиною народного депутата від «Народного фронту» Сергія Пашинського.