«Караоке на майдані» закрили: хто з українських зірок підкорював народне шоу

Після 20 років успішного процвітання розважальну програму «Караоке на майдані» закрили. Журналісти LifeStyle 24 вирішили пригадати, які знаменитості свого часу підкорювали серця українців на ранковому шоу.

Недільний ранок багатьох українців часто розпочинався із шоу «Караоке на майдані». Згодом проект Ігоря Кондратюка набув такої популярності, що талановита молодь навмисно приїжджала до столиці, щоб вибороти свій квиток до шоу-бізнесу. 

Читайте також: «Караоке на майдані» закрили після 20 років існування: Ігор Кондратюк розповів причини

Однак після 20 років успіху «Караоке на майдані» вирішили закрити. 16 грудня на всім знайомому майданчику відзняли останній випуск легендарного шоу. Незмінний телеведучий та продюсер Ігор Кондратюк зізнався, що проект, хоч і досі залишається улюбленим, став дещо застарілим. 

«Караоке на майдані» для мене, як і для багатьох, стало віддушиною в житті. Я виходжу перед своїми глядачами і сам співаю з ними, ні про що не думаючи. Програма вже застаріла, вона придумана ще в минулому столітті. Проте кожного разу, приїжджаючи з нею в нове місто, я збираю на майданчику понад п’ять тисяч осіб,
– сказав автор проекту Ігор Кондратюк.

Чимало українців стали учасниками програми. Для багатьох зірок «Караоке на майдані» кількахвилинний виступ став своєрідним квитком у світ вітчизняного шоу-бізнесу. Журналісти LifeStyle 24 вирішили пригадати, які артисти свого часу виходили на Хрещатик перед натовпом людей та намагались підкорити людей своїм співом.

Тіна Кароль

Тіна Кароль
Тіна Кароль / Instagram

Одна з найвідоміших артисток українського шоу-бізнесу – Тіна Кароль – з легкістю збирає стадіони прихильників на свої концерти. Її голосом та грацією захоплюється чимало українців. 

Та починала свою вокальну кар’єру талановита Тіна із «Караоке на майдані». У 2005 році співачка сором’язливо відповідала на питання Ігоря Кондратюка та зізналась, що вона тільки вступила на навчання до столичного Національного авіаційного університету. На Хрещатику Тіна Кароль виконала пісню Таїсії Повалій «Сладким грехом».

Дивіться відео виступу Тіни Кароль на шоу «Караоке на майдані»: