Лещенко про справу проти себе: Цікаво, куди далі заведе фантазія Луценка

Народний депутат Сергій Лещенко переконаний, що відкрита Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою справа щодо можливого отримання ним хабара є намаганням генпрокурора Юрія Луценка втриматися на посаді. Лещенко також подасть на САП позов до суду про захист честі та гідності.

16 травня САП повідомила, що відкрила кримінальне провадження щодо Лещенка за фактом можливого отримання ним хабара. У прокуратурі посилаються на публікації у ЗМІ про те, що Лещенко купив елітну квартиру в центрі Києва у 2016 році за гроші, начебто отримані як хабар.

Читайте також: За відставку Луценка збирають підписи в парламенті

Два дні тому горе-прокурор Луценко обіцяв мені підозру за справу Манафорта. Сьогодні він оголошує про відкриття кримінальної справи… за отримання хабаря у вигляді квартири. Мені вже самому цікаво, куди далі заведе його фантазія,
– написав Лещенко у Facebook.

Нардеп повторно закликав генпрокурора негайно вести до парламенту подання про зняття з Лещенка депутатської недоторканості. При цьому політик запропонував Луценкові самому обрати, у якій справі – щодо Манафорта, квартири, «за незаконну критику генпрокурора або його кума і начальника Порошенка».

«Досить рятувати себе на посаді за рахунок створення навколо мене дешевих інформаційних приводів. Історія з квартирою вже закінчилася два роки тому рішенням суду, а також закриттям провадження самою прокуратурою за статтею «відсутність події злочину», – нагадав Лещенко.

Читайте також: Чому Луценко не хоче йти з посади генпрокурора: пояснення політоглядача