Не буде поблажливості до бойових заслуг, – Аваков про Нацкорпус і сутички у Черкасах

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков прокоментував сутички у Черкасах, які виникли між активістами та правоохоронцями під час візиту до міста Президента України Петра Порошенка. Причина – розкрадання в «Укроборонпромі».

Аваков пообіцяв невідворотність покарання за правопорушення незалежно від колишніх заслуг правопорушників – і написав про це на своїй сторінці у Facebook. 

Читайте також: Корупція в «Укроборонпромі»: нові подробиці від Луценка

24 канал повідомляв, що представники Нацкорпусу вийшли на акцію у Черкасах, яку «приурочили» до візиту президента Петра Порошенка на раду регіонального розвитку у Черкаській області. Причина – звинувачення в корупції серед оточення президента Петра Порошенка, зокрема в державному концерні «Укроборонпром». Проте прорватись до гаранта активістам так і не вдалось

Не буде ні розуміння першопричини обурення скандалом, ні поблажливості до бойових заслуг – так поводитися не можна: порушене кримінальне провадження, і ті, хто перейшов межу, мають бути покарані,
– прокоментував дії активістів Аваков.

Так міністр відреагував на сутички між активістами та поліцією, внаслідок яких постраждали 15 поліцейських. П’ятьом з них медичну допомогу надали на місці, десятеро звернулися до лікарень.

Аваков вважає, що «будь-який гнів має розумні межі». На думку міністра, дії активістів «Національного корпусу» є неприпустимими. 

«Гнів через корупційний злочин справедливий, але чи може він породжувати інші злочинні дії? Очевидно, ні», – наголосив міністр.

Аваков закликав патріотів «не розкручувати спіраль ненависті і хаосу».

Дивіться відео про сутички у Черкасах: