Студентка відмовилася від звинувачень поліцейського в погрозах, заявивши про «хакерів з Росії»

Київська студентка Наталя Бурейко, яка раніше звинуватила заступника начальника департаменту захисту економіки Національної поліції Олександра Варченка в домаганнях, написала, що стала «жертвою цинічної провокації» і вибачилася перед ним.

Про це вона написала у себе на сторінці в Facebook. Всі попередні записи, що стосувалися скандалу, дівчина видалила.

«Я хотіла захистити себе, але завдала своїми діями шкоду іншим людям. Я не мала на те реальних підстав і будь-якого морального права. Я не мала ніяких підстав вважати, що мені погрожував саме Олександр Варченко, а не хтось інший. Я стала жертвою цинічної провокації проти Олександра і його дружини. Я припускаю, що акаунт був створений хакерами з Росії для дискредитації чиновників Національної поліції та Державного бюро розслідувань. Я приношу свої вибачення Олександру Варченко і членам його сім’ї. Олександр Варченко і його цивільна дружина є порядними людьми», – написала вона.

За словами Наталії, вона «мимоволі взяла участь у брудній інформаційної кампанії».

Тим часом, як повідомляють Українські новини, прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження за фактом погроз Наталії Бурейко. Розслідування доручено проводити Управлінню Служби безпеки в Києві і Київській області.

Нагадаємо, Наталія Бурейко заявила, що Олександр Варченко в спілкуванні з нею хвалився своїми зв’язками і погрожував їй фізичною розправою в разі непокори.