«Таким у парламенті роги обламають швидко», – Гриценко пригрозив Смешку

Лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко присоромив голову партії «Сила і честь» Ігоря Смешка, який накинувся з кулаками на Дмитра Добродомова за лаштунками ток-шоу.

Цей інцидент відбувся в ефірі шоу «Свобода слова» на ICTV.

«Мені соромно за такого генерала, який не може відповісти на запитання, яке ставиться у студії відкрито, публічно, на всю країну, а потім з охоронцем беруть за барки і застосовують фізичну силу. Спробував би до мене застосувати, я б роги швидко обламав би», – обурився Гриценко.

Він також звинуватив Смешка у тому, що свої КДБівські замашки той демонструє тоді, коли поруч немає жодних свідків.

«Якби підійшов до Добродомова і спробував вдарити, отримав би одразу. Вони там (поза ефіром. – Ред.). Я попереджаю: таким у парламенті роги обламають швидко. Якщо ви ще туди потрапите», – жорстко звернувся лідер «Громадянської позиції» до кандидата у нардепи, котрий зганьбився.

Пізніше Гриценко прокоментував подію і на своїй сторінці у Facebook. Він наголосив, що «Сила і честь» генерала-спецслужбіста Смешка насправді виявилися слабкістю і підлістю.

«Нічого кращого не придумав, як підло, за лаштунками студії під час реклами, нацькувати свого охоронця на представника нашої команди. Натиснути фізично, закрити рота? Не вдасться! Ці підлі спецслужбістські штучки собі залиште. У студії (не за лаштунками) генерала я твердо попередив: ще один такий підлий вчинок – роги обламаю. Без охоронця», – пригрозив Смешку Гриценко.

На скандал відреагувала і кандидат у народні депутати від «Європейської солідарності» Вікторія Сюмар. На своїй сторінці у Facebook вона опублікувала досить жорсткий пост про Смешка і рознесла його спробу діяти на опонентів силою.

«Я не знаю, яку «честь» має офіцер, який у 2014 році замість фронту займався хіба що своїм працевлаштуванням на високі посади, тоді як реальні офіцери створювали батальйони і брали відповідальність. Не знаю, про яку «честь» можна говорити у Смешка, який фізично накинувся в кулуарах «Свободи слова» на Дмитра Добродомова з кулаками і охоронцем. А потім в ефірі зображував «здивування». Не знаю, які «нові обличчя» і «силу» веде в парламент Смешко, якщо в його списку – колишній начальник Генштабу Володимир Замана», – обурюється вона.

Сюмар нагадала, що, за даними військової прокуратури, саме при Замані були розформовані зенітно-ракетні дивізіони, озброєні ракетними комплексами С-300, а також 19 авіаційних військових частин. В результаті українська армія фактично була позбавлена можливості захищати країну від агресора.

«Це про «новизну і честь»… І нічого про майбутнє. Українська політика як вона є», – підсумувала вона.