У БПП не мають нічого проти розпуску Ради, однак є одне «але»

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» заявляє, що готова як до планових виборів до Верховної Ради, так і до дострокових, проте розпуск парламенту повинен відбуватися згідно з Конституцією.

Про це йдеться у офіційній заяві партії.

«Ми вважаємо, що право президента достроково припиняти повноваження Верховної Ради має реалізовуватися у повній відповідності до Конституції України. Демократія – це процедури, відсутність процедури – це авторитаризм. Моделлю подібного механізму може слугувати юридично бездоганне рішення Петра Порошенка в 2014 році про розпуск Верховної Ради. Президент має право розпускати Верховну Раду, але це право є небезумовним та має відбуватися у повній відповідності до Конституції», – зазначається в заяві.

Також партії не сподобалося, що президент Володимир Зеленський під час промови у Раді не згадав про «інтеграцію України в ЄС і НАТО».

Як повідомлялося раніше, відразу після інавгурації президента України Володимира Зеленського екс-глава держави Петро Порошенко, прем’єр-міністр Володимир Гройсман і спікер парламенту Андрій Парубій зібралися на зустріч.