У Бразилії прорвало дамбу: сотні домівок накрило хвилею бруду – є жертви (оновлено)

У бразильському штаті Мінас-Жерайс прорвало дамбу, унаслідок чого прилеглі будівлі накрило хвилею бруду. Люди опинились заблокованими у власних помешканнях. Більше 300 осіб вважають зниклими безвісти, а кількість загиблих зросла до 58.

Три дамби перебували в експлуатації гіганта гірничо-видобувної промисловості Vale. Адміністрація компанії повідомила, що в адміністративних будівлях на момент аварії перебували їхні працівники. Що з ними зараз – інформації наразі немає, пише The Guardian

Читайте також: Порятунок дворічного хлопчика з колодязя в Іспанії: останні новини

Губернатор штату Мінас-Жейрас Ромеу Зема, пише ВВС, каже, що унаслідок прориву греблі, яка стримувала відходи від видобутку залізної руди, потік бруду ринув на кілька фермерських поселень. Жителів прилеглих районів почали евакуювати за допомогою гелікоптерів. Про кількість евакуйованих влада поки не повідомляє.

Шансів мало: ймовірно, все, що ми знайдемо, – це тіла,
– повідомив губернатор.

Пізніше мер Брумандіньйо Авімар де Мело в розмові з журналістами заявив, що за його даними загинули принаймні 50 людей (хоча тоді офіційно повідомляли про 9 загиблих), але не виключив, що жертв може виявитися й значно більше. На жаль, так і сталося. Станом на 28 січня Управління громадянської оборони Бразилії повідомляє про 58 загиблих, пише The Associated Press.