Відома українська співачка зважилася на операцію заради здійснення заповітної мрії

Українська співачка Наталія Валевська поділилася з шанувальниками сокровенним, розповівши їм про свою давню і поки що нездійсненною мрію стати мамою.

У Facebook вона розмістила пост про те, що має намір йти до кінця, тому зважилася на операцію заради появи на світ малюка, – передає РБК.

Відома співачка зважилася на операцію заради здійснення заповітної мрії

Артистка розповіла, що багато років звертається до кращих спеціаліст і коригує своє здоров’я, щоб стати щасливою мамою, тому вона налаштована рішуче і вірить у краще. Зараз готується до операції і покладає на неї величезні надії.

«У якийсь момент я зрозуміла, що найбільше в житті я хочу стати матір’ю. Все інше теж важливо, але виходить на другий план у порівнянні з цим. І вже багато років, на жаль, ця мрія залишається тільки мрією. Однак я не збираюся здаватися і рішуче налаштована. Важливо, щоб Бог послав фахівця, який правильно поставить діагноз і призначить ефективне лікування. Я багато років уже звертаюся до кращих фахівців і свято вірю, що все зроблено по зміцненню здоров’я, принесе такий бажаний результат, і Господь подарує нам дитину», – написала вона.

Валевська зазначила, що розповівши про свою проблему, хоче, щоб пари зі схожою ситуацією не втрачали надію і не впадали у відчай, а також, як вона йшли до заповітної мрії.

Читайте також: Тіна Кароль показала фото з сином

«Тому свідомо роблю наступний крок і лягаю на операцію заради свого здоров’я і для здоров’я нашого майбутнього малюка. Це не пост жалю. Своїм прикладом я хочу показати іншим парам, які так само, як ми з Володимиром, багато років чекають на Диво, щоб вони були сміливими і не втрачали надію!» – підкреслила співачка.

Підписники знаменитості підтримали її і побажали скоріше відчути ні з чим не зрівняну радість материнства.

Читайте також: Вакарчук зізнався про небезпечну хворобу

«Наташа, тримайся! Нехай у вас все вийде!», «Знаю, як ти мрієш багато років. Настав час! У вас все вийде. Спасибі тобі за відвертість. Не всі наважаться написати на загальний огляд», «Вірте і у вас теж буде дитинка», «Все буде добре! У вас обов’язково буде чарівний малюк!», «Все буде добре. Треба вірити в краще», – підкреслювали коментатори.

Читайте також: Не жалійте її: відомий продюсер розповів про розлучення Ані Лорак