Введення аліментів на утримання батьків є наступним кроком до геноциду – журналіст

Журналіст Олександр Дубінський вважає, що заява міністра соціальної політики Андрія Реви про запровадження виплати аліментів дітьми на утримання літніх батьків є ще одним кроком до геноциду.

Іншими словами, якщо пенсіонеру не вистачатиме пенсії для виживання, то підтримувати його повинні будуть родичі, а не держава, повідомив журналіст на Facebook.

«Немає родичів, або у них немає грошей – можна сміливо йти на цвинтар і вмирати. Ідея абсолютно єзуїтська, так як відкриває чиновникам можливість взагалі не підвищувати пенсії. Виплачувати мінімум, а решту – покладати на дітей», – зазначив Дубинський.

На думку журналіста, уряду в першу чергу потрібно змінити несправедливу систему нарахування пенсій.

«По якій ми приблизно 40 років відраховуємо по 35 відсотків від своїх доходів до Пенсійного Фонду. А отримуємо з нього 35 відсотків своїх середніх доходів – але вже на протязі 10 років. Просто тому, що живемо після виходу на пенсію всього 7-12 років. У три рази менше, ніж відраховуємо», – додав Дубінський.

Нагадаємо, міністр соціальної політики України Андрій Рева переконаний, що діти повинні платити аліменти на утримання літніх батьків.