Я не бита на політичній арені, – MARUV гостро прокоментувала відмову від Євробачення-2019

Співачка MARUV, яка, за результатами голосування зіркового журі та глядачів, виборола можливість представляти Україну на міжнародному конкурсі Євробачення-2019, відмовилась від шоу. Зірка вирішила пояснити прихильникам ситуацію.

За її словами, зустріч з представниками Національної суспільної телерадіокомпанії тривала близько 7 годин. Обидві сторони обговорювали договір, в якому прописані всі умови, за яких MARUV мала б представляти країну на Євробаченні-2019. Однак перемовини завершились без очікуваного результату.

Читайте також: MARUV не їде на Євробачення-2019 від України

Чимало українців підозрювали, що концерти в Росії могли стати причиною розбіжностей під час зустрічі. Однак MARUV запевнила, що не вони змусили її відмовитись від участі в міжнародному шоу. 

«Як раніше я говорила, відмова від концертів у Росії не була для нас принциповою. Основні розбіжності викликали інші пункти договору, які, якщо я підпишу, стануть для мене кабальними. Я – громадянка України, сплачую податки і щиро люблю державу. Але не готова виступати з гаслами, перетворюючи своє перебування на конкурсі в промо-акції наших політиків. Я – музикант, а не бита на політичній арені», – заявила MARUV.

Зірка подякувала всім прихильникам, які віддали свої голоси за неї у фіналі Національного відбору. 

Прошу вас прийняти цей факт і не йти на конфронтацію. Це даність сьогоднішнього дня. Я хочу дарувати свою творчість без цензури,
– заявила MARUV.