Збірні України U-23 з баскетболу 3х3 стартують на ЧС-2019 в Китаї

Чоловіча та жіноча збірні України U-23 з баскетболу 3х3 розпочинають боротьбу на чемпіонаті світу-2019, який пройде в китайському Ланжоу.

Як повідомляє офіційний сайт Федерації баскетболу України, у складі чоловічої збірної України на чолі з Тимуром Арабаджи гратимуть Євген Балабан (БК «Одеса», перший тренер – Леонід Милосердний), Антон Мусієнко (БК «Київ-Баскет», Леонід Демченко), Микита Руслов («Черкаські Мавпи», Максим Міхельсон) та Іван Ткаченко («Черкаські Мавпи», Анатолій Федоренко).

Жіноча команда на чолі з Денисом Спиридоновим (на фото) гратиме в складі Вероніки Любінець (БК «Київ-Баскет», Аїда Євтушенко), Наталії Цюбик («Динамо» Київ, Юрій Мигович), Вікторії Кондусь (БК «Київ-Баскет», Алла Бикова) та магістрантки Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Олени Бойко («ІнтерХім» Одеса, Валерій Жартун).

Денис Спиридонов: збірна емоційно заряджена на успішний виступ

Чоловіки на груповому етапі грають проти Катару, Бразилії, Італії та Киргизстану. Суперники у жінок – Франція, Японія, Італія та Туркменистан. До чвертьфіналу виходять перші дві команди з квінтету.